مجلۀ سبک زندگی  انار

مجله انار ، شمارۀ بیست‌و هفت / اردیبهشت 1398

انار؛ ماهنامۀ‌ سبک زندگی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ بیست و هفت -اردیبهشت 1398
سردبیر: نسیم چراغلو
تصویربرداری: سعید درویشـی
عکس: مانی لطفی زاد
تدوین: نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی:  فاطمه قنائی
ویرایش: سارا مطلوب
زیبایی و مدلینگ: سارا حقگو
با سپاس از: ماندانا لیاقت، نیاز اصغری، تارا ذکایی، مانی لطفی‌زاده، بهاره زارع، دکتر علی دربندی، بهارا گالری و موزیکافه خرابات

 

 

 

 

برگشت به ليست

 

صفحۀ 4 : سخن سردبیروقتی به اطرافم و آدم‌ها نگاه می‌کنم، اولین چیزی که به ذهنم می‌رسد این است که آدم‌ها با خودشان روبه‌رو نمی‌شوند و چون همیشه خودشان را از دریچۀ چشم خودشان می‌بینند، بسیاری مسائل برای‌شان بی‌اهمیت جلوه می‌کند؛ خود را بی‌نقص‌ترین می‌دانند و شاید از خودشان فرار می‌کنند. 
اینکه هر کسی با خودش روبه‌رو شود، خودش را بگذارد جلوی خودش و با خودش مواجه شود، بسیار سخت اما شدنی است. وقتی رو‌به‌روی خودمان بایستیم و از بیرون به خودمان نگاه کنیم، راحت‌تر می‌توانیم خود واقعی‌مان را بپذیریم.

 
صفحۀ 6: گرسنه هستم یا نیستم؛ مسئله این است
تابه‌حال برای‌تان پیش آمده که سراغ یخچال بروید و بی اینکه میلی به غذا داشته باشید دنبال خوراکی خوشمزه بگردید؟ این نیاز به خوردن چه علتی ممکن است داشته باشد؟ فارغ از اینکه نیاز واقعی بدنتان در آن لحظه چیست، این احساس شما را به خوردن وامی‌دارد؛ به همین دلیل  به آن «گرسنگی کاذب» می‌گویند. اگر اجازه بدهید که قند خونتان خیلی افت کند، دچار گرسنگی کاذب می‌شوید. وقتی غذا می‌خورید باید گرسنه باشید، اما نه بیش‌ازحد. همچنین برای اینکه گرسنگی کاذب سراغتان نیاید، لازم است قبل از سیری زیاد دست از غذا خوردن بردارید.

 
صفحۀ 9:  ایران گردی (چابهار)
بسیار دورتر از اینجا، درست در جنوبی‌ترین نقطۀ کشور، محل تلاقی کویر و اقیانوس، شهری همیشه‌بهار در حال نفس‌کشیدن است. چابهار، این تنها بندر اقیانوسی کشور، با هوای همواره معتدلش طبیعتی را در دل خود جای داده که از دیدنی‌های بی‌بدیل و شگفت‌انگیز کشور است: از «جنگل‌های حرا»ی خلیج گواتر گرفته تا «رودخانۀ باهوکلات» و تمساح‌های پوزه‌کوتاه ایرانی‌اش که در نوع خود بی‌نظیرند.

 
صفحۀ 11: به روز
زیور آلات

 
صفحۀ17: گفت و گو با پژمان بازغی
با موتور سواری آرام می شوم

 
صفحۀ 19 جدیدتربن ها
گجت هایی برای قشنگ کردن بهار

 
صفحۀ 21: رویداد
جشنواره‌ای بین‌المللی برای فیلم های کوتاه

 
صفحۀ 22: معرفی سریال 
سریال اشیا‌ی تیز

 
صفحۀ 32: معرفی گالری 
معرفی بهارا گالری