مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی، شمارۀ سوم، /

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ سوم
12 تیر1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد
طراح‌ و صفحه‌آرا: علی گنجوی
با سپاس از: آرش محمدی و مهدی یکتا
عکس جلد: علیرضا بیرانوند در قاب مجتبی صالح

برگشت به ليست

صفحۀ 4: سخن سردبیر
فن این شمارۀ خود را تقدیم می‌کند به وزیر جوان کابینه که با انجام یک بازی جوانمردانه، دستش رفت روی دکمۀ اینتر، نه فیلتر؛ تا فهرست ارزبگیران دولتی در حوزۀ مربوطه‌اش فاش شود. فن توجه شما را به سوت پایان در این شماره خیلی جلب می‌کند. فن از اپلیکیشن کوزه، در این عرق‌ریزانِ تابستان، به شما و آفتاب، با لبخند، سلامی دوباره می‌کند.


صفحۀ 8: گفتگو با علیرضا بیرانوند؛ قهرمان جام‌جهانی پنالتی
بیرانوند: در رابطه با توانایی‌های کریستیانو رونالدو هیچ احتیاجی نیست که من حرف بزنم. انصافاً بازیکن بزرگی است. اصلاً وقتی توانسته پنج بار توپ طلا بگیرد، یعنی با یک فوق ستاره طرفیم. اتفاقاً پنالتی‌زن خیلی خوبی هم هست. هر پنج پنالتی قبلی‌اش هم گل شده بود. در آن صحنه هم انصافاً خوب زد. اصلاً بد زد، ولی من خوب گرفتم!


صفحۀ 10: پنالتی‌بازی با رونالدوی قبل از بیرانوند
حالا خیلی از کارشناسان بین‌المللی فوتبال معتقدند دوران حرفه‌ای فوق ستارۀ پرتغال به دو بخش قبل از بازی با ایران و بعد از بازی با ایران قسمت می‌شود.


صفحۀ 11: مهدکودک ایرانی
درست در روزهایی که تیم ملی با استقبال چشمگیر مردم در فرودگاه روبرو شد و درست در حالی که شادی عمومی از نمایش قابل دفاع تیم ملی در جام جهانی در چهرۀ همه نمایان بود، بالا گرفتنِ حاشیه‌های کودکانه، کام همه را تلخ کرد.  


 صفحۀ 14: گپی با امیدِ میانۀ میدان ایران؛ امید ابراهیمی
محرومیت سعید عزت‌اللهی از اولین بازی ایران در جام جهانی روسیه، به دلیل کارت قرمزی که در بازی مقدماتی مقابل کرۀجنوبی گرفته بود، کارلوس کی‌روش را مجبور کرد تا یک هافبک دفاعی بیشتر همراه خودش ببرد. دقیقاً روی همین اصل بود که وقتی امید ابراهیمی مقابل مراکش در ترکیب ثابت ایران قرار گرفت، اغلب فکر می‌کردند این، حضوری با پلاک موقت است. اما وقتی مسابقه به اتمام رسید...