مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی، شمارۀ هفتم، /

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ هفتم
2مرداد1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیرعکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد
طراح‌ و صفحه‌آرا: علی گنجوی
با سپاس از: مهدی هژبری، فرهاد اشراقی، فتح‌الله فتحی، علی بنی‌شیخ‌الاسلامی، آرش محمدی، فرخ حسابی، زاوش محمدی و مهدی یکتا
عکس جلد: جلال حسینی در قاب مجتبی صالح

 

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
بازی‌های آسیایی جاکارتا از 18 روز دیگر آغاز خواهد شد و کاروان پرشمار کشورمان با این امید عازم شرق آسیا می‌شود که بتواند در روز پایانی مسابقات جزو چهار تیم برتر جدول توزیع مدال‌ها قرار بگیرد

صفحۀ 5: ماجرای زنگ اول لیگ آتش‌فشانی به نام امیر
هفتۀ اول رقابت‌های لیگ برتر ضعیف‌تر از آن بود که فکر می‌کردیم. کاملاً مشخص است که مسابقات هنوز تحت تأثیر جام جهانی است و هیچکدام از تیم‌های حاضر در آن اصلاً در وضعیت ایدئال قرار ندارند. حتی به جرئت می‌توان گفت پرسپولیس و سایپا هم که در هفتۀ اول، پیروزی‌های ارزشمندی را خارج از خانۀ خود کسب کردند، هنوز ازنظر ساختار و شخصیت تیمی درحد مطلوبی قرار ندارند و تا رسیدن به وضع ایدئال حداقل چند هفته فرصت می‌خواهند. البته هرچقدر ازنظر فنی ضعف داشتیم، به لحاظ حاشیه‌ای از همین هفتۀ نخست، توانایی‌های خودمان را به منصۀ ظهور رساندیم تا کمیتۀ انضباطی دورنمای بسیار پرکاری را در این فصل برای خودش ترسیم کند!

صفحۀ 8: گفتگو با سیدجلال حسینی
سیدجلال حسینی پرخبرترین فوتبالیست سه ماه اخیر است. وی از روزی که از تیم ملی خط خورد سوژه شد تا شبی که جایزۀ بهترین مدافع سال ایران را دریافت کرد. با او پس از اولین بُرد تیمش در لیگ برتر حرف زدیم.

صفحۀ 11: گفتگو با کارلوس کی‌روش
طی این سال‌ها همه فوتبال‌دوستان ایرانی  از کارلوس کی روش در رابطه با مسائل فنی مصاحبه خوانده‌اند، اما سرمربی خبرساز تیم ملی اخیراً طی مصاحبه‌ای با نشریه‌ای در خارج از ایران قسمت‌های کمتر دیده شده از زندگی شخصی خودش را مطرح کرده  که بدون شک اطلاع از آنها می‌تواند بسیار جذاب و جالب توجه باشد.

صفحۀ 14: پارکور؛ اوج هیجان در خیابان
پارکور یکی از خطرناک‌ترین رشته‌های ورزشی جهان است. شاید در بوستان‌های تهران افرادی را دیده باشید که میان زمین و آسمان درجا کله معلق می‌زنند، از روی موانع با حرکات آکروباتیک می‌پرند، حرکات سریع و چرخشی دارند و خلاصه اینکه با مهارت خود در رشته‌ای که پارکور نامیده می‌شود، توجهات را به خود جلب می‌کنند.