مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی، شمارۀ نهم، /

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ نهم
23مرداد1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیرعکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد
طراح‌ و صفحه‌آرا: علی گنجوی
با سپاس از: علی بنی‌شیخ‌الاسلامی، مهدی هژبری، فرهاد اشراقی، آرش محمدی، فرخ حسابی، زاوش محمدی و مهدی یکتا
عکس جلد: کریم باقری در قاب مجتبی صالح

 

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
هفتۀ سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به‌لحاظ حاشیه‌ای آبستن حوادث بسیار تلخی شد که تبعات آن ممکن است حتی در میادین بین‌المللی هم برایمان مایۀ سرشکستگی شود. پدیده‌ای که در تمام دنیا به‌عنوان عاملی جهت وحدت و یک‌دلی مردمان شناخته می‌شود، گویی در کشور ما آدرس را اشتباه رفته و اتفاقاً در جهت عکس حرکت می‌کند.

صفحۀ 6: گفتگو با کریم باقری؛ مربی پرسپولیس

کریم باقری: اتفاقات خوب زیاد داشتیم که بازیکنان خوبمان خلق کردند. ولی چیزی که بیش از همه در ذهن من ماندگار شد، مهار پنالتی کریس رونالدو توسط علیرضا بیرانوند بود. همه منتظر گل رونالدو بودند که نشد.

صفحۀ 10: تمام اروپا سرای ماست

حالا دیگر بازیکن داشتن در لیگ برتر انگلیس برای فوتبال ما رؤیا محسوب نمی‌شود. پس از حضور ناموفق کریم باقری و آندرانیک تیموریان در دهه‌های گذشته، این فصل بسیار امیدواریم که...

صفحۀ 11: گفتگو با مهدی قائدی؛ مهاجم کوچک استقلال
وقتی در بهمن‌ماه سال گذشته آن تصادف سنگین و مرگ‌بار پیش آمد، کمتر کسی فکر می‌کرد که مهدی قائدی دوباره بتواند به زندگی عادی برگردد؛ چه رسد به اینکه بار دیگر او را در زمین فوتبال ببینیم. مهاجم کوچک‌اندام استقلال نه‌تنها به زمین بازگشت، بلکه حالا یکی از ارکان تیم امید در بازی‌های آسیایی جاکارتا محسوب می‌شود.

صفحۀ 13: گفتگو با فرشته کریمی؛ ستارۀ فوتسال بانوان
فرشته کریمی، ستارۀ تیم ملی فوتسال بانوان، دغدغۀ کودکان کار را دارد. به همین دلیل «تیم فوتسال پارک لاله» را تشکیل داده است و با کودکان کار فوتسال تمرین می‌کند. او امسال حتی تولدش را هم در کنار این دختران گذراند. فرشته در این باره می‌گوید: این بچه‌ها، کودکان کار پارک لاله هستند. ولی من دوست ندارم به این عزیزان بگویم کودکان کار؛ برای همین اسم تیم‌مان را گذاشته‌ایم تیم پارک لاله.

صفحۀ 14: بررسی وضعیت تکواندوکاران در جاکارتا
کم‌کم به روزهای پرهیجان قارۀ کهن نزدیک می‌شویم، هجدهمین دورۀ بازی‌های آسیایی جاکارتا از 27 مردادماه در اندونزی و در شهرهای جاکارتا و پالم‌بنگ برگزار می‌شود.