مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی، شمارۀ دهم، /

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ دهم
30مرداد1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیرعکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد
طراح‌ و صفحه‌آرا: علی گنجوی
با سپاس از: مهدی شیروانی، فرهاد اشراقی،  آرش محمدی، نگار رشیدی، ساناز سلیمان‌زاده، محسن صفری، فرخ حسابی، زاوش محمدی، مهدی یکتا و مهدی هژبری
عکس جلد: حسن یزدانی در قاب پیام پارسایی

 

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
چند روز است بازی‌های آسیایی جاکارتا آغاز شده است و نزدیک به 400 ورزشکار ایرانی برای دریافت عناوین مختلف پا به عرصۀ مسابقات گذاشته و می‌گذارند. این تورنمنت بسیار بزرگ و معتبر در قارۀ کهن به‌معنای واقعی کلمه سنگ محکی است برای سنجیدن عیار توانمندی‌های فنی و البته مدیریتی کشور ما در مقولۀ ورزش.

صفحۀ 8: گفتگو با مرتضی پورعلی‌گنجی؛ مدافع تیم‌ملی

پایان هفتۀ گذشته خبر مهمی فوتبال ایران را تحت‌تاثیر قرار داد. مرتضی پورعلی‌گنجی یکی از مدافعان ثابت ایران در جام‌جهانی روسیه که نمایش تحسین‌برانگیزی هم ارائه کرد. همان‌طور که خودش چندی قبل گفته بود. از السد قطر جد شده و راهی بلژیک شد تا پیراهن تیم گمنام و البته قعرنشین «اویپن» را بر تن کند!

صفحۀ 10: کفر عادل درآمد!
توقیف گزارش فوق در آستانۀ پخش، که از چند هفتۀ قبل تهیه شده و طی آن به رقابت تنگاتنگ دو تیم مازندرانی برای صعود به لیگ برتر و حاشیه‌های مطرح شده پیرامون بحث تبانی و... پرداخته شده بود، باعث شد تا برنامۀ 90 نه‌تنها وقت کم نیاورد، بلکه حدوداً نیم ساعت زودتر از هفته‌های گذشته هم به پایان برسد!

صفحۀ 12: گفتگوی اختصاصی با حسن یزدانی که چراغ طلا را برای ایران روشن کرد

حسن یزدانی، قهرمان کشتی جهان و المپیک، در نخستین روز بازی‌های آسیایی روی تشک گرد و خاکی عظیم بر پا کرد و تمام حریفانش را با اقتدار کامل شکست داد تا اولین مدال طلای کاروان ایران را به گردن آویزد. ساعتی پس از قهرمانی یزدانی در جاکارتا، با او گفتگو کردیم. گزیده‌ای از گفته‌های این قهرمان را در این شماره می‌خوانید.

صفحۀ 13: گفتگو با رضا اطری و حکایت ناداوری‌ها

رضا اطری: در رقابت‌های جهانی جبران می‌کنم.