مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی ، شمارۀ چهاردهم، /

فن؛ هفته نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ چهاردهم
 27 شهریور1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی: فاطمه قنائی
ویراستار: سارا مطلوب
با سپاس از: فرهاد اشراقی،  آرش محمدی، نصیر مقدری، نیلوفـر حامدی، فرزانه شریفی، زاوش محمدی و مهدی هژبری
شرح جلد: علی علیپور و گادوین منشا در قاب مجتبی صالح

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
به نظر می‌رسد قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در مناصب دولتی طی روزهای آینده اجرا شود، قانونی که می‌تواند کمک‌حال ورزش ایران هم بشود، چون با اتکا بر آن می‌توان طیف قابل‌ملاحظه‌ای از مدیران شیفتۀ خدمت را، که به‌هیچ‌وجه نمی‌خواهند خودشان را از خدمت‌رسانی شبانه‌روزی و بی‌چشمداشت به ورزش ایران محروم کنند، کنار گذاشت و راه را برای حضور مدیران جوان‌تر و خلاق‌تر و البته باانگیزه‌تر باز کرد.

صفحۀ 6: والیبالیست‌های ایران حریف می‌طلبند!

رقابت‌های قهرمانی جهان به صحنۀ قدرت‌نمایی تیم ملی ایران بدل شده است. ایران تیمی منسجم و بااعتمادبه‌نفس و پخته است که شایستگی خود را برای صعود به مرحلۀ نهایی و حتی کسب مدال به نمایش می‌گذارد.

صفحۀ 7: شهرزاد مظفر سرمربی کویت شد

ورزش بانوان ایران روزبه‌روز در حال رشد است و حالا شرایط به‌گونه‌ای پیش رفته که حتی بانوان شاغل در حرفۀ مربیگری هم از کشورهای مختلف پیشنهاد دریافت می‌کنند. یکی از این مربیان شهرزاد مظفر است، مربی موفقی که...

صفحۀ 9: حمیده عباسعلی؛ پله‌پله تا سکوی المپیک
از سال‌ها قبل به همۀ دوستانش گفته بود که حتم دارد پیش از آنکه فرصت حضورش در کاراته به پایان برسد، این رشته المپیکی می‌شود. این چیزی بود که همیشه به آن فکر می‌کرد: المپیک.

صفحۀ 10: کریم انصاری‌فرد: رؤیاهایم در انگلیس تعبیر می‌شوند
می‌توان گفت پس از درخشش نسبی کریم انصاری‌فرد در جام جهانی، دیگر مشخص بود که فوتبال یونان برایش کوچک شده و او برای محقق کردن رؤیاهایش در جستجوی فضای بزرگ‌تری است. حالا انصاری‌فرد رفته تا با حضور در لیگ دستۀ اول انگلستان، همراه با ناتینگهام‌فارست، برای خودش و تیمش و فوتبال‌دوستان ایران خاطرات خوشی رقم بزند.

صفحۀ 14: شفر؛ خندانندۀ برتر!
پیش از آنکه استقلال برای جدالِ برگشت مقابل السد راهی دوحه شود، تعداد قابل‌ملاحظه‌ای از پیش‌کسوتان این تیم با زبان بی‌زبانی به پایان کار آبی‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیا اذعان می‌کردند، اما وینفرد شفر در مصاحبه‌ای تمام معادلات را عوض کرد و مدعی شد استقلال با پیروزی شکوهمند مقابل میزبان، خودش را به مرحلۀ نیمه‌نهایی خواهد رساند.