مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی ، شمارۀ پانزدهم، /

فن؛ هفته نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ پانزدهم
 3مهر1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی: فاطمه قنائی
ویراستار: سارا مطلوب
با سپاس از: فرهاد اشراقی،  آرش محمدی، نصیر مقدری، نیلوفر حامدی، فرزانه شریفی، زاوش محمدی و مهدی هژبری
شرح جلد: زهرا کیانی در قاب مجتبی صالح

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
طی یک ماه گذشته، شرایط خوبی بر ورزش ایران حاکم نبوده است. جدا از عملکرد کاروان ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا، که در قیاس با دورۀ قبلی ضعیف‌تر بود، متأسفانه این روزها شاهد ناکامی‌های سریالی در برخی رشته‌ها هستیم و قضیه وقتی تلخ‌تر می‌شود که می‌بینیم وزارت ورزش و جوانان واکنش قاطعی نشان نمی‌دهد.

صفحۀ 6: پرسپولیس دربی مجازی را برد!
به لطف حاشیه‌های ریزو‌درشت فوتبال ایران، برنامۀ 90، دوشنبه‌شب کلی سوژه برای تحلیل و بررسی داشت. ماجراها با داستان همیشگی اختصاص‌دادن سکوها به تماشاگران میزبان و میهمان در دربی پایتخت آغاز شد. اگرچه...

صفحۀ 10: شفر: بردن پرسپولیس؟ تجربۀ شیرینی که می‌خواهم تکرار شود
اواخر زمستانی که گذشت (دهم اسفند 96) همراه با استقلال در دربی پایتخت پیروز شدم، همان مسابقه‌ای که وریا غفوری برایمان گل زد. وقتی پرسپولیس را بردیم، انگار همۀ شهر به رنگ آبی درآمد. طرفداران استقلال هر کجا مرا می‌دیدند تبریک می‌گفتند. برتری مقابل پرسپولیس تجربۀ بسیار خوب و شیرینی بود که دلم می‌خواهد پنجشنبه شب دوباره تکرارش کنم. می‌دانم که کار دشواری است، ولی فراموش نکنید که در فوتبال به کارهای آسان پاداش نمی‌دهند.

صفحۀ 11: ایوانکوویچ: برد چهارم مقابل استقلال؟ چقدر جذاب!
خیلی با اعداد زندگی نمی‌کنم، اما به‌هرحال پیروزی در تمام مسابقات جذاب است و البته در دیدارهای مهم‌تر، جذاب‌تر. اگر پنجشنبه بتوانیم استقلال را ببریم، چهارمین بار است که دربی تهران را برده‌ام، اتفاقی که برای خودم جذاب است و قطعاً برای هواداران پرسپولیس جذاب‌تر.

صفحۀ 13: گفتگو با زهرا کیانی؛ دختر تاریخ‌ساز ایران در جاکارتا
سومین روز از بازی‌های آسیایی جاکارتا با نقره‌ای به ارزش طلا در کاروان ورزشی ایران همراه بود‌، مدالی که سال‌ها در قبضۀ کشورهای آسیای شرقی بود، اما این‌بار نصیب زهرا کیانی، تالوکار  ۱۸سالۀ اهل چهارمحال‌وبختیاری ‌شد، دختری که ‌حالا حتی تعداد مدال‌هایش از سنش پیشی گرفته و 22 مدال رنگارنگ در کارنامۀ ورزشی‌اش می‌درخشد. گفته‌های او را در این شماره بخوانید.

صفحۀ 14: افتضاح والیبال از تایلند تا بلغارستان

تیم‌های ملی والیبال مردان و زنان ایران طی هفتۀ گذشته، با قبول شکست‌های سنگین برابر حریفان آسیایی و جهانی‌شان، نه‌تنها انتظارات را برآورده نکردند، بلکه نتایج گذشتۀ خود را نیز به دست نیاوردند و سرانجام با عقب‌گردی چشمگیر به مسابقاتشان پایان دادند.