مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی ، شمارۀ بیست و سوم، /

فن؛  هفته نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ بیست‌وسوم
29 آبان1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی: فاطمه قنائی
ویراستار: سارا مطلوب
با سپاس از: فرهاد اشراقی، آرش محمدی، پرتو جغتایی، علی بنی‌شیخ‌الاسـلامی، زاوش محمدی و مهدی هژبری
شرح جلد: سارا بهمنیار در قاب مجتبی صالح

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
درحالی‌که قانون «منع به‌کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی» تصویب و برای اجرا به دولت ابلاغ شده است، این روزها تعدادی از رؤسای فدراسیون‌های ورزشی برای آنکه صندلی خودشان را از دست ندهند، از کوچک‌ترین کوششی فروگذار نمی‌کنند و حتی بعضی از آن‌ها هم آخرین چاره را در شکایت به مراجع قضایی دیده‌اند!

صفحۀ 6: دغدغه‌های کارلوس کی‌روش برای جام ملت‌ها
مرحلۀ جدید اردوی تدارکاتی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا از هفتۀ گذشته آغاز شد و ملی‌‌پوشان ایران طی دو مسابقۀ دوستانه مقابل «ترینیداد و توباگو» و «ونزوئلا» صف‌آرایی کردند. حالا مهم‌ترین دغدغۀ کارلوس کی‌روش رساندن شاگردانش به مرز آمادگی مطلوب قبل از مسابقات است، تورنمنتی که اواسط دی ماه آغاز خواهد شد.

صفحۀ 9: با مریم آزمون؛ سرمربی تیم‌ملی ملی فوتبال بانوان ایران
تیم ملی فوتبال بانوان ایران بازی‌های خود را در دور نخست رقابت‌های مقدماتی المپیک 2020 با موفقیت پشت‌سرگذاشت.
مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران، دربارۀ دو بازی با لبنان و هنگ‌کنگ گفت...

صفحۀ 12: درددل‌های کاپیتان کاراته
ذبیح‌الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته، دربارۀ رقابت‌های جهانی کاراته و کسب عنوان نایب‌قهرمانی بعد از ۴۴ سال و سومین قهرمانی تیم کومیته گفت: «من فکر نمی‌کنم تابه‌حال در تاریخ ورزش ایران، هیچ رشته‌ای به‌صورت پیاپی سه بار عنوان قهرمانی جهان را به‌دست آورده باشد، اما خدا را شکر، کاراته موفق شد به این افتخار دست یابد.

صفحۀ 14: دخالت مردان؛ شکست زنان
 وقتی تیمی نتیجه‌ نمی‌گیرد، عوامل زیادی دست‌به‌دست هم داده‌اند تا این اتفاق بیفتد. در تیم ملی کاراتۀ بانوان هم وضع به همین منوال است. اما نکته‌ای که نباید از آن غافل شد دخالت مردان در تیم ملی کاراتۀ بانوان است.  چندی پیش...

صفحۀ 15: مبارزۀ پگاه زنگنه برای زندگی
بازی‌های آسیایی ٢٠١٠: واژگون شدن ماشین برقی دهکدۀ المپیک هنگام بردن ورزشکاران به خوابگاه. ضربۀ مغزى پگاه زنگنه، امید طلای ایران. یک‌ هفته بستری در بیمارستان و عیادت شهردار گوانگجو از پگاه.