مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی ، شمارۀ بیست و چهارم، /

فن؛ هفته نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ بیست‌وچهارم
6 آذر1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین:  نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی:  فاطمه قنائی
ویراستار: سارا مطلوب
با سپاس از: فرهاد اشراقی،  آرش محمدی، نصیـر مقدری، زاوش محمدی و مهدی هژبری

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
بررسی بودجۀ کل کشور در سال 98 به‌زودی در صحن علنی مجلس آغاز خواهد شد. طبعاً بودجه‌ریزی امسال، با توجه به شرایط خاص اقتصادی و تحریم‌های اعمال‌شده علیه ایران، ظرافت بیشتر و مهندسی دقیق‌تری می‌طلبد؛ چرا که جامعه در شرایط ویژه‌ای قرار دارد و بدون شک اولویت‌های اقتصادی مدنظر نمایندگان قرار خواهد گرفت، اما امیدواریم وزیر ورزش از همین حالا لابی خودش را آغاز کرده باشد تا سهم ورزش از دیگ بودجه پیالۀ فقرا نشود!

صفحۀ 7: در نیم‌فصل دوم اوج می‌گیریم

فصل گذشته، روزهای خوب استقلال از نیم فصل دوم شروع شد و خودتان دیدید که علاوه بر لیگ برتر، در لیگ قهرمانان آسیا نیز نتایج خوبی گرفتیم.

صفحۀ 8: روز‌های آرام رضا قوچان‌نژاد در قبرس
پایان دیدارهای ایران در جام جهانی با خاتمۀ حضور رضا قوچان‌نژاد در مسابقات ملی همراه شد، بازیکن بی‌حاشیه‌ای که از تیم ملی خداحافظی کرد و حالا بی‌سروصدا در لیگ قبرس بازی می‌کند.

صفحۀ 11: الناز رکابی؛ سنگ‌نوردی که بدون مربی قهرمان شد
الناز رکابی، متولد 1368 از استان زنجان، عضو تیم ملی سنگ‌نوردی است. او از سال 80 فعالیت ورزشی‌اش را شروع کرده و در حال حاضر یکی از نام‌آوران این رشته در ایران است. اگر با گوشه‌ای از دشواری‌های زندگی الناز رکابی آشنا شویم، ارزش مدال‌های او و قهرمانی‌اش در آسیا را بیشتر خواهیم فهمید.

صفحۀ 12: محیا دارابیان و هت‌تریک سنگ‌نوردی در آسیا
محیا دارابیان یکی از دختران جوان و آینده‌دار سنگ‌نوردی ایران است، دختری که در 16‌سالگی توانسته در قهرمانی آسیا هت‌تریک کند. او که به‌تازگی با طلا از مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا بازگشته، دربارۀ این رقابت‌ها می‌گوید...

صفحۀ 13: رضا علیپور؛ سریع‌ترین سنگ‌نورد جهان
براساس رنکینگ اعلام‌شده از سوی فدراسیون جهانی سنگ‌نوردی، «رضا علیپور» برترین ورزشکار این رشته در مادۀ «سرعت» در سال ٢٠١٨ شناخته شد.

صفحۀ 15: محمدرضا صفدریان؛ یخ‌نوردی که آتش‌نشان شد
«احساس سربلند بیرون آمدن از یک حریق یا حادثه، کمتر از ایستادن بر سکوی قهرمانی جهان نیست.» این را قهرمان یخ‌نوردی جهان می‌گوید که این روزها در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان مشغول کار است.