مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی ، شمارۀ سی و دوم، /

فن؛ هفته نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ سی‌ودوم
2بهمن1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی: فاطمه قنائی
ویرایش: سارا مطلوب
با سپاس از: فرهاد اشراقی،  آرش محمدی، نصیر مقدری، سجاد ایمانیان، پرتو جغتایی، امیر شمس، مسعود اکبری و مهدی هژبری

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
درحالی‌که پس از بازی ضعیف تیم ملی مقابل عراق، تماشاگران و کارشناسان در پی آن بودند که خودشان را با صدرنشینی ایران سرگرم کنند، کارلوس کی‌روش با مصاحبۀ عجیب و غریبش تمام معادلات را برهم زد.

صفحۀ 6: مرتضی پورعلی‌گنجی: قهرمانی خیلی مهم‌تر از بازی زیباست
در‌حالی‌که پیروزی‌های مقتدرانه مقابل یمن و ویتنام باعث شده بود فوتبال‌دوستان امیدوارانه منتظر کسب سومین برد متوالی ایران باشند، تیم ملی با ارائۀ نمایشی کاملاً متوسط در برابر عراق، حریف سنتی خودش، به تساوی بدون گل رسید. البته این تساوی باعث شد به‌عنوان تیم صدرنشین راهی مرحلۀ بعد شویم و این دقیقاً همان مسئله‌ای است که مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ثابت تیم ملی، بر آن تأکید دارد.

صفحۀ 8: خزانۀ‌ تمام‌نشدنی

از همان روز نخست جام ملت‌های آسیا، می‌شد تصور کرد که ایران در امارات اصلاً غریب نباشد. درستی این فرضیه دقیقاً از همان مسابقۀ اول مقابل یمن به اثبات رسید.

صفحۀ 10: پنجشنبه؛ شب خوشبختی ایران
هیاهوی مرحلۀ یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا تمام شد و حالا باید خودمان را مهیای جدال با حریفی کنیم که خوشبختانه اغلب اوقات مقابلش سربلند بوده‌ایم. برای رسیدن به جمع چهار تیم پایانی جام ملت‌ها، تیم ملی باید پنجشنبه شب یک مرحلۀ دیگر هم جلو برود و این بار نوبت حذف کردن چین فرا رسیده است.

صفحۀ 12: علی پاکدامن: مدال جهانی دارم،  ولی تیم ندارم!
سال گذشته همین روزها، سخت در حال تمرین بود تا برای مسابقات جام‌جهانی آماده شود و با پشتکاری که داشت، توانست اولین مدال جهانی را به گردن بیاویزد؛ ولی...

صفحۀ 14: معمای اسامی غیب‌شده
دورۀ چهارسالۀ مجید شایسته در فدراسیون تنیس ۱۹ آبان به پایان رسید و از آن زمان، این فدراسیون با سرپرستی خود رئیس اداره می‌شود! ثبت‌نام نامزدها آغاز شد و پنج نفر برای ریاست وارد گود شدند.