مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی، شمارۀ سی و هشتم، /

فن؛ هفته نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ سی‌و هشتم
14 اسفند 1397
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی: فاطمه قنائی
ویرایش: سارا مطلوب
با سپاس از: فرهاد اشراقی،  آرش محمـدی، نصیـر مقـدری، پوریـا تابان، پوریا شاکری، امیر شمس، علیرضا روش، کاوه علی‌اسماعیلی و مهدی هژبری

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
سال ماقبل المپیک از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. اغلب مسابقات گزینشی در این سال برگزار می‌شوند؛ بخش قابل‌ملاحظه‌ای از بودجۀ آماده‌سازی تیم‌ها به‌طور دقیق تدوین می‌شود؛ و بسیاری از ورزشکارانی که شانس خوبی برای کسب مدال دارند از یک سال پیش از آغاز پیکارهای المپیک تابستانی حقوق ویژه دریافت می‌کنند. بنابراین کاملاً بدیهی است که ...

صفحۀ 6: کریم باقری: ما بیشتر از تیم ملی به برانکو احتیاج داریم
پرسپولیس روزهای خوبی را سپری می‌کند. از امروز لیگ قهرمانان آسیا برای سرخ‌پوشان پایتخت در حالی آغاز خواهد شد که در لیگ برتر صدرنشین‌اند و در جام حذفی هم تا مرحلۀ نیمه‌نهایی بالا آمده‌اند، شرایط خوبی که کریم باقری معتقد است در آینده ادامه خواهد یافت.

صفحۀ 8:  استارت دوباره لیگ قهرمانان آسیا
فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا از چند روز قبل با انجام دیدارهای مرحلۀ پلی‌آف آغاز شده و حالا تیم‌های منتخب مرحلۀ گروهی این پیکارها را شروع کرده‌اند. فوتبال ایران در فصل 2019 لیگ قهرمانان سه نماینده دارد: استقلال، پرسپولیس و ذوب‌آهن. کاملاً بدیهی است که تمام نگاه‌ها معطوف به نتایجی خواهد بود که سرخابی‌های پایتخت در این عرصه کسب می‌کنند، دو تیمی که از قضا هر دو امروز و امشب باید مقابل رقبایشان صف‌آرایی کنند.

صفحۀ 9: رامین رضاییان
"تکلیف تیم ملی باید هر چه سریع تر مشخص شود!"

صفحۀ 11: کسایی پور
می شود از کف خیابان استعداد جمع کرد

صفحۀ 12: محمد ترابی
"بسکتبال به فضایشاد احتیاج دارد"

صفحۀ15:  فن بادی کاپ
یک بازی باحال؛ ورزش باحال؛ مسابقۀ باحال؛ رویداد باحال! اسمش را هم گذاشتیم «فن بادی‌کاپ».
اولین دورۀ مسابقات فوتبال بادی یا همان حبابی را بین دانش‌آموزان مدرسۀ «سیمــای فرهنگ» برگزارکردیم و دو تیـــم «یووِنتــوس» و «عقاب سرخ»، بعد از چند مسابقۀ سخت، به مرحلۀ فینال صعود کردند و درنهایت یوونتوس قهرمان این مسابقات شد.
بازی فینال داور داشت؛ آن هم چه داروی!
علیرضا قغانی