مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی، شمارۀ چهل و سوم، /

فن؛ هفته نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ چهل و سوم
20 فروردین 1398
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی: فاطمه قنائی
ویرایش: سارا مطلوب
با سپاس از:فرهاد اشراقی،  آرش محمدی، نصیر مقدری، امیر شمس، علیرضــا روش، کاوه علی‌اسماعیــلی، مهری رنجبــر و مهدی هژبری

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
چنان که مدیران فدراسیون فوتبال تأکید می‌کنند، احتمال انتخاب سرمربی جدید تیم ملی تا پایان لیگ برتر کم است و شاید جانشین کارلوس کی‌روش کارش را از اواسط خرداد آغاز کند، اتفاقی که اگر بیفتد، بدون شک فوتبال در عرصۀ ملی متضرر خواهد شد.

صفحۀ 6:  تکاپو برای جانشینی شفر
استقلال در این فصل اوضاع مساعدی نداشته: جام حذفی از دست رفته؛ شانس قهرمانی در لیگ برتر به‌مراتب پایین آمده و شرایط در لیگ قهرمانان آسیا هم مطلوب نیست. درمجموع احتمال آنکه هیئت‌مدیرۀ این باشگاه در پایان فصل قید قرارداد وینفرد شفر را بزند و عذر او را بخواهد اصلاً کم نیست، اما نکتۀ حائز اهمیت اینجاست که در صورت رفتن مرد آلمانی چه کسی سکان‌دار پسران آبی خواهد شد.

صفحۀ 10:  غول آسیا بیدار شد
آبی‌پوشان پایتخت، که سال جدید پس از ناکامی مقابل پرسپولیس برایشان حکم کابوس را پیدا کرده بود، دوشنبه شب در دوحه دست به کار بزرگی زدند و معروف‌ترین تیم عربستان را مغلوب کردند تا شانس خودشان را برای راهیابی به مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا همچنان حفظ کنند.

صفحۀ 12: ستارۀ والیبال قید بازگشت را زد
عادل غلامی، بعد از شهرام محمودی، دومین ستارۀ والیبالی است که قید تیم ملی را زد. او هم بودن کنار پسرش را به بازی در تیم ‌ملی ترجیح داد؛ به‌خاطر اینکه نمی‌خواست پسرش، آریو، غیاب پدر را مثل خودش تجربه کند. حالا با برگشت شهرام محمودی به تیم ملی خیلی‌ها فکر می‌کنند شاید عادل غلامی هم برگردد، اما او می‌گوید: «دیگر با تیم ملی کاری ندارم.»

صفحۀ 14:  عادل مجللی
در سیلاب آمادۀ المپیگ کی شوم

صفحۀ 16: مهسا جاور
حالا می دخواهم در تورنمنت زندگی موفق شوم