مجلۀ ورزشی فن

فن؛ هفته‌نامۀ ورزشی، شمارۀ چهل و چهارم، /

فن؛ هفته نامۀ ورزشی اپلیکیشن کوزه
شمارۀ چهل و چهارم
27 فروردین 1398
سردبیر: مهدی همدانی
دبیر تحریریه: سعیده فتحی
دبیر عکس: مجتبی صالح
تدوین: نسیم نوری‌آزاد، سیدمحمدحسین داستان
گرافیک و صفحه‌آرایی: فاطمه قنائی
ویرایش: سارا مطلوب
با سپاس از: فرهاد اشراقی،  آرش محمدی، نصیر مقدری، سجاد ایمانیان، امیر شمس، علیرضا روش، کاوه علی‌اسماعیلی، مسعود اکبری مهدی هژبری

برگشت به ليست

صفحۀ 4: وقت افاضه
سال جدید آغاز شده و تا چشم برهم بزنیم، اولین ماه فصل بهار به‌سر می‌رسد. تقویم در حالی ورق خورده که چند فدراسیون مهم و تأثیرگذار کشورمان همچنان در حسرت داشتن رئیس می‌سوزند و از بد حادثه، این فدراسیون‌ها زمامدار رشته‌هایی هستند که برای المپیک امید بسیاری به آن‌ها بسته‌ایم.
اولین ماه سال رو به پایان است، اما هنوز مشخص نیست که گوش‌شکسته‌ها باید با چه کسی در مقام مرد شمارۀ یک فدراسیون بیعت کنند و سرمربیان تیم‌های ملی به‌همراه چه کسی برای حضور در المپیک مشغــــول تدویـــن برنامه‌هاشان شــوند.

صفحۀ 6:  گفتگو با فرشتۀ نجات استقلال؛ پاتوسی
" دلم می خواست تا تهران شادی کنم "

صفحۀ 9:  بیرانوند
"با سیل زده ها جشن قهرمانی می گیریم "

صفحۀ 11: حرف های دختری که با دوچرخه از روی موانع پرید
فــــرانـــــک پرتــــوآذر، بانـــــوی دوچرخه‌ســـــواری کشـــــورمـــان، یکشنبه‌شب راهی کشور اسلوونی شد تا یکشنبۀ هفتۀ آینده در نخستین مسابقۀ خود در این کشور شرکت کند. انجمن ام.دبلیو.اس.ان. از او به‌عنوان یکی از ۳۰ بانوی مؤثر و قدرتمند در ورزش جهان اسلام یاد کرده است. این‌ها در حالی است که کمتر کسی در ایران با چهره و نام فرانک پرتوآذر آشناست، دختر سخت‌کوش و جنگنده‌ای که با دوچرخۀ خود از روی همۀ موانع پرید.

صفحۀ 13:  روزهای سخت در انتظار والیبالیست های ایران
جوان گرایی به سبک کولاکوویچ

صفحۀ 16: ورود ورزشکاران ممنوع
مجموعۀ ورزشی آزادی همیشه با تمام امکاناتی که دارد در اختیار ملی‌پوشان رشته‌های مختلف بوده است، اما از ابتدای سال ۹۸ اتفاقاتی در آن رخ داده. پس از پایان تعطیلات، زمانی که شناگران تیم ملی می‌‌خواستند در استخر مجموعه تمرینات خود را پی بگیرند، به‌یکباره با تابلوی ورودممنوع روبه‌رو شدند.